Hakkımızda

www.teknikkariyer.net 10 yılı aşkın süredir sektöre mühendis ve mimar kazandıran Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’ndan uzmanlık düzeyinde eğitim alan bireylerin, kaliteli firmaların profesyonel ekiplerine katılabilmeleri adına kurulmuş yeni bir iş bulma platformudur.

Hizmetlerimiz

Ücretsiz İlan Paketi

İhtiyacınız olan nitelikli personeli Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu kalitesinde yetiştirilen adaylar arasından ücretsiz şekilde arayabilirsiniz

Nitelikli Özgeçmiş Havuzu

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun, kalitesine referans olduğu bir CV havuzuna erişim sağlayabilirsiniz

Öne Çıkarılmış İlan

İlanlarınızın anasayfamızda yer almasını isterseniz, öne çıkarabilme ayrıcalığına sahipsiniz.

İşveren Profilleri

10 yılı aşkın süredir sektöre nitelikli mühendis ve mimar kazandıran Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun işveren networküyle tanışmaya hazır olun.

Kariyer Blogu

Öncelikle iş dünyası hakkında, ayrıcalıklı olarak da mühendis ve mimarlar hakkında önerilere ulaşabilirsiniz.

Mühendis ve Mimar Ayrıcalığı

Mühendis ve mimarlara teknik donanım sunan Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun öğrencisi olmayanlar hizmetlerimizden faydalanamıyor. Bu sayede nitelikli personeller ve işverenler arasındaki iletişim daha hızlı kuruluyor.

HAKKIMIZDA

www.teknikkariyer.net,Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun 2008 yılından bu yana nitelikli mühendis ve mimarları sektöre kazandırmasının bir sonucudur. Networkü son derece geniş ve kaliteli olan kurumumuz, sektörün nitelikli iş gücü ihtiyacını en yakından takip eden gözlerden biridir. Firmaların, aktif olarak kullandıkları programları bilen personelleri bulmaktaki sıkıntılarını ve bu programları uzmanlık düzeyinde öğrettiğimiz kursiyerlerimizin iş ararkenki sıkıntılarını giderebilmek adına www.teknikkariyer.net‘i kurduk. Kurumumuzun yetiştirdiği ve uzmanlıklarına referans olduğumuz mühendis ve mimarları, nitelikli iş gücü arayışında olan kaliteli firmalarla buluşturuyoruz.

cs_image_url

KARİYER BLOG'U

thumbnail

İŞ ARARKEN DİKKAT EDİLECEKLER

Kariyer Platformlarında İş Ararken Dikkat Edilecek Unsurlar   Yeni bir iş arıyorsak veya iş hayatına yeni atılıyorsak; internette alanımızla ilgili..

0 yorum
thumbnail

İŞ BAŞVURULARI İÇİN İPUÇLARI

Günümüz şartlarında mesleki becerilerinize ve kariyer hedeflerinize uygun staj veya iş yeri bulabilmek zorlayıcı olabilmektedir. Bir ilana başvuran yüzlerce kişiyi..

0 yorum
thumbnail

Teknik Kariyer İş ve…

  Merhaba Değerli Üçüncü Binyıl Akademi Kursiyerimiz & Mezunlarımız ; Akademimizin kariyer birimi olarak, sizlere kariyer planlamanız için üzerinde durmanız..

0 yorum
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image