Hakkımızda

www.teknikkariyer.net 10 yılı aşkın süredir sektöre mühendis ve mimar kazandıran Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’ndan uzmanlık düzeyinde eğitim alan bireylerin, kaliteli firmaların profesyonel ekiplerine katılabilmeleri adına kurulmuş yeni bir iş bulma platformudur.

Hizmetlerimiz

Ücretsiz İlan Paketi

İhtiyacınız olan nitelikli personeli Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu kalitesinde yetiştirilen adaylar arasından ücretsiz şekilde arayabilirsiniz

Nitelikli Özgeçmiş Havuzu

Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun, kalitesine referans olduğu bir CV havuzuna erişim sağlayabilirsiniz

Öne Çıkarılmış İlan

İlanlarınızın anasayfamızda yer almasını isterseniz, öne çıkarabilme ayrıcalığına sahipsiniz.

İşveren Profilleri

10 yılı aşkın süredir sektöre nitelikli mühendis ve mimar kazandıran Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun işveren networküyle tanışmaya hazır olun.

Kariyer Blogu

Öncelikle iş dünyası hakkında, ayrıcalıklı olarak da mühendis ve mimarlar hakkında önerilere ulaşabilirsiniz.

Mühendis ve Mimar Ayrıcalığı

Mühendis ve mimarlara teknik donanım sunan Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun öğrencisi olmayanlar hizmetlerimizden faydalanamıyor. Bu sayede nitelikli personeller ve işverenler arasındaki iletişim daha hızlı kuruluyor.

HAKKIMIZDA

www.teknikkariyer.net,Üçüncü Binyıl Eğitim Kurumu’nun 2008 yılından bu yana nitelikli mühendis ve mimarları sektöre kazandırmasının bir sonucudur. Networkü son derece geniş ve kaliteli olan kurumumuz, sektörün nitelikli iş gücü ihtiyacını en yakından takip eden gözlerden biridir. Firmaların, aktif olarak kullandıkları programları bilen personelleri bulmaktaki sıkıntılarını ve bu programları uzmanlık düzeyinde öğrettiğimiz kursiyerlerimizin iş ararkenki sıkıntılarını giderebilmek adına www.teknikkariyer.net‘i kurduk. Kurumumuzun yetiştirdiği ve uzmanlıklarına referans olduğumuz mühendis ve mimarları, nitelikli iş gücü arayışında olan kaliteli firmalarla buluşturuyoruz.

KARİYER BLOG'U

Teknik Kariyer İş ve…

  Merhaba Değerli Üçüncü Binyıl Akademi Kursiyerimiz & Mezunlarımız ; Akademimizin kariyer birimi olarak, sizlere kariyer planlamanız için üzerinde durmanız..

0 yorum

TÜRKİYE'DE İSTİHDAM

TÜRKİYE’DE İSTİHDAM   Türkiye’de istihdamı açıklayabilmek için ekonomiden bahsetmemek büyük bir eksiklik olacağından, öncelikle yıllar içerisindeki ekonomik dalgalanmalarımızdan bahsetmek isterim...

0 yorum

KENDİNE YATIRIM YAPMANIN ÖNEMİ

KENDİNE YATIRIM YAPMANIN ÖNEMİ    Sahip olduklarımızı doğru yatırımlar yaparak büyütmeyi hepimiz istiyoruz. Bu konuyla alakalı araştırma yaparken önemsediğimiz kıstasların..

0 yorum